Struktura

Struktura Všekozáckého Svazu Českých zemí a Slovenska (Vnitřní předpis – příloha č.1)

Aktualizováno rozhodnutím Kruhu VSČzS dne 19. 2. 2016

Ataman

Kozácký plukovník

Dzyuba Mikhail Anatoljevič

Dzyuba@kazaki.cz

1.zástupce Atamana

Vojskový staršina

Manzhula Alexander Alexandrovič

Manzhula@kazaki.cz

Zástupce Atamana

Charunžij

Machulin Vasily Alexandrovič

Machulin@kazaki.cz

Ataman BKS VSČzS

Charunžij

Acheev Jaroslav Jaroslavovič

Achejev@kazaki.cz  

Představitel Pravoslavné církve ČzS

protojerej

ot. Miroslav Jaroslavovič (Vachata)

Vachata@kazaki.cz  

Náčelník oddílu Štábní služby a práce s členy Svazu

Vojskový staršina

Manzhula Alexander Alexandrovič

Manzhula@kazaki.cz

Zástupce náčelníka oddílu Štábní služby a práce s členy Svazu

Podchorunžij

Kostikov Eduard Valerjevič

Kostikov@kazaki.cz

Náčelník oddílu hospodářsko-finanční služby a materiálního zabezpečení

Charunžij

Machulin Vasily Alexandrovič

Machulin@kazaki.cz

Zástupce náčelníka oddílu hospodářsko-finanční služby a materiálního zabezpečení

Esaul

Kupreichyk Vladzimyr Leonidovič

Kupreichyk@kazaki.cz  

Náčelník oddílu archivně-historické a memoriální služby

Sotnik

Voráček Vladimír Vladimírovič

Voracek@kazaki.cz

Zástupce náčelníka oddílu archivně-historické a memoriální služby

člen VSČzS

Korner Stanislav Stanislavovič

koerner@kazaki.cz

Náčelník oddílu vlastenecko-pedagogické a nábožensky-duchovní služby

Vojskový staršina

Grigoriev Anatoly Viktorovič

Grigoriev@kazaki.cz  

Zástupce náčelníka oddílu vlastenecko-pedagogické a nábožensky-duchovní služby

člen VSČzS

ot. Miroslav Jaroslavovič (Vachata)

Vachata@kazaki.cz  

Náčelník oddílu propagace a vztahy se státní správou, veřejností a sdělovacími prostředky

Volná pozice

Zástupce náčelníka oddílu propagace a vztahy se státní správou, veřejností a sdělovacími prostředky

člen VSČzS

Vydrin Dmitry Igorjevič

vydrin@kazaki.cz

Náčelník oddílu kulturně – folklórní služby

Kozačka

Dzjubová Irena Vladimírovna

Dzjubova@kazaki.cz

Zástupce náčelníka oddílu kulturně – folklórní služby

člen VSČzS

Weberová Nataša Josefovna

weberova@kazaki.cz

Náčelník oddílu kozácké sportovní služby

Volná pozice

Zástupce náčelníka oddílu kozácké sportovní služby

ml. vachmistr

Čerbák Pavel Pavlovič

cerbak@kazaki.cz

Vedoucí Folklórního souboru «KOZÁCI VLTAVY»

Podesaul

Byčok Viktor Afanasjevič

Bytchek@kazaki.cz

Руководитель Казачьего класса при ПЦЧзС (Усти над Лабем)

Esaul

Kupreichyk Vladzimyr Leonidovič

Kupreichyk@kazaki.cz  

Руководитель Международного Детского Казачьего Лагеря «КАЗАКИЯ»

Kozačka

Dzjubová Irena Vladimírovna

Dzjubova@kazaki.cz

Kontrolní komise

  1. Vojskový staršina A.V. Grigoriev – předseda
  2. Kozačka N. M. Manzhula
  3. Člen VSČzS V. V. Karásek

Rada starších (Soud cti)

    1. Vojskový staršina A.A. Manzhula – předseda
    2. Vojskový staršina A.V. Grigoriev
    3. Esaul N.I. Tsirelnikov
    4. Esaul N.M. Marchenko

Redakční rada

  1. Sotnik V. V. Voráček – předseda
  2. Kozačka N. M. Manzhula
  3. Kozačka А. А. Kokuňková
  4. Člen VSČzS D. I. Vydrin
  5. Člen VSČzS S. S. Korner
  6. Člen VSČzS D. J. Žižák